Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy utrudniają życie kierowcom. Czy to zgodne z prawem? (list Czytelnika)

Utworzony przez Gość, 7 lutego 2015 r. o 14:31
Wg takiej logiki wszyscy mogliby brać dowolne kredyty, zarówno konsumpcyjne jak i inwestycyjne, a w przypadku trudności ze spłaceniem wychodzić na ulicę. Najpierw się liczy, a potem zadłuża. Nie odwrotnie. Renegocjuj sobie warunki spłaty w banku, a nie blokuj drogi.
Zostawcie już te kredyty, oni nie chcą spłat kredytów. Poczytaj o co walczą a potem się wypowiadaj. Wiesz czym jest kwota mleczna? I na jakiej zasadzie działała? I wiesz dlaczego rolnicy chcą teraz rekompensat za nią? To jest chory wymysł Unii z którego teraz się wycofują ale jednak walą rolnikom kary za nadprodukcję mleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg takiej logiki wszyscy mogliby brać dowolne kredyty, zarówno konsumpcyjne jak i inwestycyjne, a w przypadku trudności ze spłaceniem wychodzić na ulicę. Najpierw się liczy, a potem zadłuża. Nie odwrotnie. Renegocjuj sobie warunki spłaty w banku, a nie blokuj drogi.
Zabawne co piszesz bo właśnie mieszkańcy miast co nabrali kredytów we frankach na klitki w blokach teraz jazgoczą o pomoc bo nie policzyli . Najlepiej niech każdy jak ty bez ambicji siedzi cicho to cofniemy się dekade wstecz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może czas zablokować rolnikom pola?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może czas zablokować rolnikom pola?
  Gimnazjum się nudzi. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zmień prace lub się dokształć
Ja robię po 12 i nie nażekam. A tak w ogóle to gdzie uczą gnój rozrzucać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robię po 12 i nie nażekam. A tak w ogóle to gdzie uczą gnój rozrzucać?
Ty zacznij naukę od słownika ortograficznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy zamiast protestować weźcie sie do roboty!!Nie macie pieniędzy a nowiutkimi maszynami przyjeźdżacie na strajk?!Płacicie najniższe składki ( krus niecałe 100 zł miesięcznie na całą rodzinę ,a najniższy zus płacony przez szarego obywatela z miasta to około 800 zł miesięcznie za jedną osobę ), najniższe podatki, żyjecie z OPIEKI, bo wam się należy i jeszcze wam źle!!Opanujcie się!!!!
czy ty masz pojęcie o czym mówisz ty sobie pracujesz 8 na 24 5 góra 6 dni w tygodniu rolnik często pracuje cały dzień i noc dostaje grosze no jak by podliczyc wydatki i przychody to są grosze nie interesuje go czy jest śnieg deszcz itp. Robić musi czy tak czy tak tłumaczenie że tyle krus a tyle ZUS jest śmieszne zobacz sobie emerytury jaka jest różnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy zamiast protestować weźcie sie do roboty!!Nie macie pieniędzy a nowiutkimi maszynami przyjeźdżacie na strajk?!Płacicie najniższe składki ( krus niecałe 100 zł miesięcznie na całą rodzinę ,a najniższy zus płacony przez szarego obywatela z miasta to około 800 zł miesięcznie za jedną osobę ), najniższe podatki, żyjecie z OPIEKI, bo wam się należy i jeszcze wam źle!!Opanujcie się!!!!
czy ty masz pojęcie o czym mówisz ty sobie pracujesz 8 na 24 5 góra 6 dni w tygodniu rolnik często pracuje cały dzień i noc dostaje grosze no jak by podliczyc wydatki i przychody to są grosze nie interesuje go czy jest śnieg deszcz itp. Robić musi czy tak czy tak tłumaczenie że tyle krus a tyle ZUS jest śmieszne zobacz sobie emerytury jaka jest różnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może czas zablokować rolnikom pola?
  Gimnazjum i podstawówka się nudzi. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Wiejską ciołki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy strajkują pielęgniarki - OK Lekarze - OK Nauczyciele - OK wyjdą rolnicy już źle i tylko mieszczuchy plują na nich jadem, a żebyście i wy poczuli kiedyś biedę ! Wyobrażacie sobie, że rolnicy to wszyscy bogaci i dobrze wyposażeni! Mamy sprzęt na kredyt, bo na zakup nas nie stać. Każdy rok to ryzyko i kolejne zainwestowane pieniądze, które pewnie się nie zwrócą, ale Wy biedni mieszczanie patrzący przez pryzmat tego, że kupujecie produkty na targu, gdzie ceny są 2 razy wyższe niż w skupach, tego nie zrozumiecie. I tylko płaczecie, że do pracy się możecie spóźnić. Nie poprzecie bliźniego - spójrzcie,przecież oni po coś tam stoją ! Nie dlatego, że im się to podoba. Mam nadzieję, że wszystkich którzy teraz narzekają, że mają drogę zablokowaną też spotka krzywda i będzie w podobnej sytuacji jak my. Ziemia to nasze jedyne źródło utrzymania. Masz stałą pracę, pewną pensję co miesiąc- stul dziób i rób swoje a innym daj możliwość walczyć o to, co im się należy.
Co ty baranie bredzisz? Kto ma pewna prace? Nawet jak masz umowe na czas nieokreslonym, to 3 miesiace i pracy nie masz. Chcecie aby was wspierac, to nie blokujcie nam drog, my wam niczego nie zabieramy. Jezeli uwazasz, ze odemnie cos zalezy, to powiedz na blokadzie jakie masz do mnie zarzuty - jak nie masz, to zwolnij droge. Inne grupy tez protestuja, ale zadna nie blokuje drug. Strajkuja w swoich zakladach pracy lub przed urzedami od ktorych sa zalezne. Wy natomiast robicie zakladnikow z kazdego kto jedzie droga publiczna w walce o swoje cele. Dlaczego szary obywatel ma ponosic koszty waszych zadan? Nie bedziecie mieli poparcia, bo zle ukierunkowaliscie swoje ataki. Czy jak komus rzad placi za malo za prace to czy ten ktos jedzie na wies i blokuje ci zagrode? Polubisz go i wesprzesz za to ze przetrzyma ciebie pare godzin nie pozwalajac wejsc do domu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty zacznij naukę od słownika ortograficznego.
Mnie do kopania dołków większej wiedzy nie trzeba. A Ty zamiast siedzieć na  necie to idź spać bo do obrządku nie wstaniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty baranie bredzisz? Kto ma pewna prace? Nawet jak masz umowe na czas nieokreslonym, to 3 miesiace i pracy nie masz. Chcecie aby was wspierac, to nie blokujcie nam drog, my wam niczego nie zabieramy. Jezeli uwazasz, ze odemnie cos zalezy, to powiedz na blokadzie jakie masz do mnie zarzuty - jak nie masz, to zwolnij droge. Inne grupy tez protestuja, ale zadna nie blokuje drug. Strajkuja w swoich zakladach pracy lub przed urzedami od ktorych sa zalezne. Wy natomiast robicie zakladnikow z kazdego kto jedzie droga publiczna w walce o swoje cele. Dlaczego szary obywatel ma ponosic koszty waszych zadan? Nie bedziecie mieli poparcia, bo zle ukierunkowaliscie swoje ataki. Czy jak komus rzad placi za malo za prace to czy ten ktos jedzie na wies i blokuje ci zagrode? Polubisz go i wesprzesz za to ze przetrzyma ciebie pare godzin nie pozwalajac wejsc do domu?
Szlachcicowi nie przetłumaczysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty baranie bredzisz? Kto ma pewna prace? Nawet jak masz umowe na czas nieokreslonym, to 3 miesiace i pracy nie masz. Chcecie aby was wspierac, to nie blokujcie nam drog, my wam niczego nie zabieramy. Jezeli uwazasz, ze odemnie cos zalezy, to powiedz na blokadzie jakie masz do mnie zarzuty - jak nie masz, to zwolnij droge. Inne grupy tez protestuja, ale zadna nie blokuje drug. Strajkuja w swoich zakladach pracy lub przed urzedami od ktorych sa zalezne. Wy natomiast robicie zakladnikow z kazdego kto jedzie droga publiczna w walce o swoje cele. Dlaczego szary obywatel ma ponosic koszty waszych zadan? Nie bedziecie mieli poparcia, bo zle ukierunkowaliscie swoje ataki. Czy jak komus rzad placi za malo za prace to czy ten ktos jedzie na wies i blokuje ci zagrode? Polubisz go i wesprzesz za to ze przetrzyma ciebie pare godzin nie pozwalajac wejsc do domu?
Ciołku !!!  zrozum że robimy to również  dla ciebie i całej Polski,kiedy ty cioto siedzisz w ciepłych bamboszach przy kominku,przed plazmą i nie wychylasz się !!! czekasz na gotowe żeby pożniej z tego korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem tylko tyle: zobaczcie o co strajkują a dopiero potem się wypowiadajcie bo to, że przeczytaliście jakiś jeden bzdurny komentarz to nie znaczy, że wszystko już wiecie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie do kopania dołków większej wiedzy nie trzeba. A Ty zamiast siedzieć na  necie to idź spać bo do obrządku nie wstaniesz.
Jeżeli Twoje wykształcenie pozwala jedynie na kopanie dołków to nie wypowiadaj się publicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem tylko tyle: zobaczcie o co strajkują a dopiero potem się wypowiadajcie bo to, że przeczytaliście jakiś jeden bzdurny komentarz to nie znaczy, że wszystko już wiecie.
Niech sobie strajkują, tylko w odpowiednim miejscu i nie utrudniają życia innym, bo o to chyba chodziło w tym artykule. No chyba że tak jak lekarze robią to dla mojego dobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Z miasta" post="997116" timestamp="1423320935"] Rolnicy zamiast protestować weźcie sie do roboty!!Nie macie pieniędzy a nowiutkimi maszynami przyjeźdżacie na strajk?!Płacicie najniższe składki ( krus niecałe 100 zł miesięcznie na całą rodzinę ,a najniższy zus płacony przez szarego obywatela z miasta to około 800 zł miesięcznie za jedną osobę ), najniższe podatki, żyjecie z OPIEKI, bo wam się należy i jeszcze wam źle!!Opanujcie się!!! O ile mi bardzo dobrze wiadomo to składka krus wynosi 378zł na trzy miesiące czyli wychodzi miesięcznie ponad 120 złotych na jednego mieszkańca a nie na całą rodzinę (dzieci ubezpieczone na takich samych zasadach jak u nas w zusie). Proszę zauważyć fakt, że jeżeli mniej zapłacą to i mniej dostaną (emerytura, zwolnienie). I chciałabym jeszcze zaznaczyć że nie tylko "szary obywatel z miasta" musi płacić zus. Życie z opieki? Człowieku w jakim ty mieście mieszkasz że nie widzisz że tam też korzystają i też im się należy. Jestem ze wsi i uwierz mi że nie chciałabym utrzymywać się z gospodarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciołku !!!  zrozum że robimy to również  dla ciebie i całej Polski,kiedy ty cioto siedzisz w ciepłych bamboszach przy kominku,przed plazmą i nie wychylasz się !!! czekasz na gotowe żeby pożniej z tego korzystać.
Tak dla jasności to leżę sobie w jacuzzi, siorbię browara i oglądam w oledzie jak "rolnik szuka żony". Rzeczywiście coraz więcej wam zawdzięczamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Twoje wykształcenie pozwala jedynie na kopanie dołków to nie wypowiadaj się publicznie.
Kopanie dołków pozwala mi żyć na odpowiednim poziomie. Oprócz wykształcenia istnieje umiejętność dostosowania  się do zmieniających się warunków. Więc jeśli zaczyna robić się źle to po prostu zmieniam otoczenie i nie lamentuję jak to mi ciężko. Ale pewnie dla Ciebie i Twojego gatunku ewolucja zrobiła wszystko co mogła i przez to dalej będziemy skazani na słuchanie narzekań, zazdrość i ogólny chlew jaki potraficie zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...